Zabił szpadlem psa

04 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Nowej Soli skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 38-letniemu mężczyźnie.

Oskarżony 28 lipca 2016 r. w Konotopie działając ze szczególnym okrucieństwem zabił psa uderzając go wielokrotnie szpadlem w łeb oraz inne części ciała.

Oskarżony przyznał się do zarzucanego mu czynu. Prokurator wniósł o skazanie go na karę 1 roku pozbawienia wolności oraz nawiązkę w wysokości 1000 zł na cele związane z ochroną zwierząt realizowane przez Straż Miejską. W przypadku odrzucenia wniosku przez sąd, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt, oskarżonemu grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Prokuratura Okręgowa Zielona Góra

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.