Kierowca BMW miał ponad promil alkoholu

07 listopad 2016
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp.

Podczas minionego weekendu policjanci żarskiego ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy trzem kierującym, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Jeden z nich spowodował kolizję.  Ośmiu kierowcom zatrzymano dowody rejestracyjne.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego żarskiej komendy, nie tylko podczas większych działań sprawdzają, czy kierujący są trzeźwi lub posiadają wymagane dokumenty, ale również podczas codziennej służby. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo podróżującym drogami naszego powiatu.

W miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy trzem kierującym, którzy byli pod wpływem alkoholu.

Jeden z nich, 30- letni mieszkaniec pow. żarskiego wsiadł za kierownicę bmw mając ponad promil alkoholu i doprowadził do kolizji. Mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu citroen i uderzył w tył pojazdu. Na szczęście podróżującym citroenem nie stało się nic poważnego.

Policjanci podczas minionego weekendu zatrzymali osiem dowodów rejestracyjnych. Przyczyną były usterki powstałe na skutek kolizji lub brak wymaganych badań technicznych pojazdu.

KPP Żary

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.