Pościg i strzały w Nowej Soli

08 listopad 2016
KPP Nowa Sól

We wtorek (08.11) około godz. 6.50 patrol policji drogowej z Nowej Soli próbował zatrzymać do kontroli kierującego samochodem osobowym. 

Mężczyzna nie reagował na próby zatrzymania i zaczął uciekać. Pościg rozpoczął się na ulicy Przemysłowej. Kierowca forda uciekał dalej Wodną aż do ronda Św. Medarda, łamiąc przy tym wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego. Na rondzie uderzył w krawężnik, wyszedł z auta i zaczął uciekać dalej pieszo. 

- Jeden z policjantów oddał trzy strzały  ostrzegawcze w powietrze, po których uciekinier zatrzymał się - informuje sierż. Justyna Sęczkowska, rzecznik nowosolskiej policji - po obezwładnieniu został zatrzymany i aktualnie przebywa w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w komendzie Nowej Soli. Okazało się, że kierujący prowadził samochód będąc pod wpływem środków odurzających. 

Zatrzymany to 28-letni mieszkaniec tego miasta, który był poszukiwany za podobne i inne przewinienia. W związku ze swoimi wcześniejszymi wykroczeniami trafi do aresztu na 48 dni i dodatkowo za dzisiejsze przestępstwo stanie przed Sądem. 

15007802 1217786168244746 264204427 o

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.