Dwa pożary w jednym czasie (ZDJĘCIA)

08 listopad 2016
Autor: 
NewsLubuski

We wtorek 8 listopada w Zielonej Górze i Ochli doszło do pożarów.

Po godz. 12.00 zielonogórscy strażacy dostali informację o pożarze poddasza w domu jednorodzinnym w Ochli na ul. Kożuchowskiej. Na miejsce udało się 6 zastępów i sytuacja została bardzo szybko opanowana.

-W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Prawdopodobną przyczyną było nieodpowiednie składowanie opału do kominka - mówi mł. bryg. Ryszard Gura rzecznik zielonogórskiej Straży Pożarnej.

Prawie w tym samym czasie dyspozytor straży otrzymał telefon o zadymieniu przy ul. Zawadzkiego "Zośki" w Zielonej Górze.

-W tym przypadku na balkonie zapaliły się śmieci. Sytuacja niezwłocznie opanowana, nic się nikomu nie stało - mówi rzecznik KP PSP Zielona Góra.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.