Zderzenie aut w centrum Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

10 listopad 2016
Autor: 

Ogromne utrudnienia na ulicy Bohaterów Westerplatte w Zielonej Górze. Doszło tam do zdarzenia drogowego.

Po godz. 18.00 na skrzyżowaniu ulic Kupieckiej, Woj. Polskiego i Bohaterów Westeplatte doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Ulicą Woj. Polskiego w kierunku ul. Kupieckiej jechało audi Q5 na dolnośląskich numerach rejestracyjnych. Wzdłuż ul. Bohaterów Westeplatte w kierunku Elżbietanek jechała toyota auris na zielonogórskich rejestracjach.

Według relacji świadków przyczyną kolizji było wjechanie na skrzyżowanie przez kierującego audi na czerwonym świetle. Jednak prawdziwą przyczynę i winnego ustali policja. Na miejsce kraksy przyjechały dwie jednostki straży pożarnej, policja i karetki pogotowi.

Uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach, dwie osoby zostały przewiezione do zielonogórskiego szpitala na badania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.