Przywłaszczył portfel. Policja szybko go znalazła

17 listopad 2016
Autor: 

Policjanci z Posterunku Policji w Dobiegniewie zatrzymali 63-latka, podejrzanego o przywłaszczenie portfela, zagubionego przez właściciela na stacji paliw. Szybko zebrane dowody pozwoliły wytypować ewentualnego sprawcę i odzyskać portfel. 63-latkowi za popełnione przestępstwo grozi do roku pozbawienia wolności.

W środę (16 listopada) dyżurny strzeleckiej Policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który na stacji paliw w Dobiegniewie zgubił portfel. Podczas wsiadania do samochodu, wypadł on właścicielowi z kieszeni. Po krótkiej podróży, mężczyzna zauważył brak portfela. Zawrócił na stację jednak tam już go nie było. Do pracy przystąpili policjanci z Posterunku Policji w Dobiegniewie, którzy szybko zebrali niezbędne dowody. Mundurowi zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać jak starszy mężczyzna podnosi portfel i odjeżdża. Miejscowi policjanci rozpoznali podejrzanego, którym był 63-letni mieszkaniec gminy Dobiegniew. Gdy mundurowi udali się do jego miejsca zamieszkania, ujawnili zagubiony portfel.

63-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Grozi mu do roku pozbawienia wolności. Dzięki szybkiemu działaniu dobiegniewskiej Policji, odzyskano zagubiony portfel, a mężczyzna podejrzany o jego przywłaszczenie odpowie za to przed sądem.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.