29-latkowie kradli teraz mogą posiedzieć

18 listopad 2016
Autor: 

Ich celem były małe sklepy, ale włamali się również do złotnika i ukradli quada elektrycznego, którego dziadkowie kupili swojej wnuczce. Policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o serię włamań.

Policjanci z Międzyrzecza od kilku tygodni pracowali nad sprawami włamań i kradzieży, do których dochodziło najczęściej w małych miejscowościach. W niektórych przypadkach sprawcy, po wejściu do wnętrza pomieszczeń kradli papierosy i pieniądze. Ale odnotowano również przypadki usiłowania włamania, gdzie sprawcom nie udawało się pokonać zabezpieczeń i wejść do środka. W tym okresie odnotowano również włamanie do złotnika na terenie Międzyrzecza oraz kradzież quada.

Okoliczności zdarzeń oraz ustalenia policjantów wskazywały na to, że włamań tych mogły dokonywać te same osoby. Po zebraniu materiału dowodowego, jego analizie i podjętych działań operacyjnych, policjanci wytypowali sprawców przestępstw.

W efekcie swoich działań funkcjonariusze zatrzymali dwóch 29-letnich mężczyzn, mieszkańców Międzyrzecza. W ich mieszkaniach oraz na terenie posesji zabezpieczyli również część przedmiotów pochodzących z kradzieży, m.in. elektrycznego quada, którego dziadkowie kupili swojej wnuczce.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal zajmują się tą sprawą.

KPP Międzyrzecz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.