Policjanci w lesie

23 grudzień 2016
(0 głosów)
Autor: 
KPP Wschowa

Wschowscy i sławscy policjanci wspólnie ze strażnikami leśnymi przeprowadzą akcję pod nazwą „choinka”, której założeniem jest nie tylko sprawdzanie legalność pochodzenia sprzedawanych choinek, ale przede wszystkim kontrola obszarów leśnych, aby w ten sposób ograniczyć zjawisko nielegalnego wycinania drzewek.

Na terenie powiatu wschowskiego od 19 grudnia ruszyła akcja pod nazwą „choinka”, w której wspólnie działają wschowscy, sławscy policjanci i strażnicy leśni. Mundurowi sprawdzają nie tylko punkty sprzedaży choinek, pod kątem ich źródła pochodzenia, ale również patrolują tereny leśne mając na uwadze miejsca ewentualnego pozyskiwania drzewek.

Monitoring i wzmożone kontrole kompleksów leśnych mają na celu przede wszystkim powstrzymanie nierozsądnych śmiałków od zabronionego niszczenia drzew, nielegalnej wycinki choinek. Czujności policjantów nie umkną pojazdy poruszające się po obszarach leśnych. Mundurowi sprawdzać będą dokumenty, bagażniki oraz paki.

las2

KPP Wschowa

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.