Nietrzeźwy za kierownicą

19 styczeń 2017

Bez uprawnień i w stanie upojenia alkoholowego kierował pojazdem. Doprowadził, do zdarzenia drogowego. Został zatrzymany przez świebodzińskich policjantów.

W godzinach wieczornych 18 stycznia br. policjanci ze świebodzińskiej drogówki zostali skierowani do zdarzenia drogowego w jednej z miejscowości na terenie gminy Świebodzin. Po przybyciu na miejsce okazało się, iż kierujący nie opanował swojego auta i uderzył w płot posesji. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie sprawcy zdarzenia. Podejrzewając nietrzeźwość mężczyzny poddali go badaniu. Wynik badania trzeźwości potwierdził podejrzenia. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że 27-latek nie posiada prawa jazdy.

Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Mimo wielu apeli i działań skierowanych na wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących z ruchu drogowego nadal policjanci zatrzymują osoby, które decydują się zaryzykować.

KPP w Świebodzinie

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.