Trwają poszukiwania 49-letniego Zbigniewa Kowalczuka ze Sławy

27 styczeń 2017
(1 głos)
Autor: 
KPP Wschowa

Wschowscy i sławscy policjanci prowadzą intensywne poszukiwania za zaginionym 49-letnim Zbigniewem Kowalczukiem ze Sławy. Mężczyzna wyszedł z domu dzisiejszej nocy po godzinie 3.00, nikomu nic nie mówiąc. Po czym kontakt z nim urwał się.

Wszystkie osoby posiadające informacje proszone są o kontakt osobiście bądź telefonicznie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 65 540 8250, 65 540 8211, bądź dzwoniąc na numer alarmowy 997.

Zbigniew Kowalczuk opuścił miejsce zamieszkania w nocy, nikomu nic nie mówiąc. Mężczyzna pieszo oddalił się w nieznanym kierunku.

Mężczyzna wzrostu 170 cm, jest średniej budowy ciała. Oczy zielone, włosy siwe, proste, krótkie. W dniu zaginięcia ubrany był w zimową zieloną kurtkę oraz brązowe, wysokie buty.

Wszystkie osoby posiadające informacje proszone są o kontakt osobiście bądź telefonicznie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod nr 65 540 8250 lub 65 540 8211, dzwoniąc na numer alarmowy 997.

KPP Wschowa

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.