Dokonali rozboju w punkcie gier

03 marzec 2017
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy we Wschowie skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 2 mężczyzn w wieku 36 i 39 lat.

Podejrzanym zarzucono, że 26 lutego 2017 r. we Wschowie, w punkcie gier, wspólnie i w porozumieniu użyli przemocy wobec 49- letniego pokrzywdzonego. Pokrzywdzony był przytrzymywany za szyję i uderzany kablem, co spowodowało u niego ranę tłuczoną głowy wymagającą chirurgicznego szycia i ranę śródręcza lewego.

Sprawcy poza pobiciem skradli pokrzywdzonemu telefon komórkowy o wartości 200 zł.

Sąd Rejonowy we Wschowie przychylił się do wniosków prokuratora i zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Czyn zarzucany podejrzanym zagrożony jest kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Prokuratura Okręgowa Zielona Góra

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.