Kolejne zaginięcie

03 marzec 2017
(0 głosów)
Autor: 
KPP Wschowa

Trwa intensywna akcja poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Jędrzychowic 50-letniego Janusza Skrzypczaka. Policja, straż pożarna, zielonogórscy woprowcy, sławskie ratownictwo wodne od wczesnych godzin przeczesują rejon w którym istnieje prawdopodobieństwo znalezienia zaginionego. Do działań zaangażowano psy tropiące oraz śmigłowiec KWP w Szczecinie.

W czwartek 2 marca w godzinach późno popołudniowych wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu Janusza Skrzypczaka, mieszkańca Jędrzychowic. Zaniepokojona rodzina, znajomi zaginionego pomimo podjętych działań poszukiwawczych nie ustalili miejsca pobytu 50-latka. Wieczorne poszukiwania nie odniosły rezultatu.

Mężczyzna wzrostu 180 cm, jest średniej budowy ciała. Oczy szare, włosy krótkie, siwe. W dniu zaginięcia ubrany był w krótką, popielatą kurtkę zapinaną na zamek, bez kaptura. Spodnie jeansowe niebieskie, zieloną bluzę roboczą, czarną czapkę wełnianą oraz wysokie, czarne buty robocze.

Dzisiaj insp. Tomasz Kłosowski szef wschowskiej policji ogłosił alarm dla całego stanu jednostki wschowskiej policji. Do działań poszukiwawczych włączyli się przewodnicy z psami tropiącymi, Ratownictwo Wodne ze Sławy dysponujące sprzętem pływającym, strażacy ze Wschowy oraz ochotnicy z Osowej Sieni, Wyszanowa oraz Szlichtyngowej, zielonogórscy woprowcy oraz policyjny śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Około 60 mundurowych przeczesywało rejony, gdzie istniało duże prawdopodobieństwo znalezienia zaginionego.

Policja nie wyklucza żadnej z możliwości, biorąc pod uwagę wszystkie wersje zdarzeń. Sprawdzane są kompleksy leśne, opuszczone zabudowania, tereny przywodne. Dzisiejsze działania rozciągają się o kolejne sektory, kilometry do skrupulatnego sprawdzenia.

Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę o zaginionym proszone są o kontakt pod nr telefonu 65540 8211, bądź 997. Z uwagi na niebezpieczny, trudny teren prosimy o nie włączanie się do działań służb ratowniczych osób nie uwzględnionych w działaniach poszukiwawczych ze względów bezpieczeństwa.

zaginiony

KPP Wschowa

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.