O 107 km/h za szybko

09 luty 2016
(0 głosów)

Policjanci sekcji zabezpieczenia autostrady zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość na drodze krajowej. Swój pojazd rozpędził do 177 km/h, znacznie przekraczając obowiązujące ograniczenie. Kontrola zakończyła się mandatem i punktami karnymi.

500 złotych mandatu będzie musiał zapłacić mieszkaniec Warszawy, który na drodze krajowej jechał ze zbyt dużą prędkością. Oprócz kary finansowej, na „drogowe konto” 39-latka wpłynie 10 punktów karnych. Policjanci komendy wojewódzkiej w nieoznakowanym radiowozie, zauważyli kierowcę w poniedziałek (8 lutego) po godz. 16 na drodze krajowej nr 2 w okolicy Słubic. Zmierzyli prędkość jadącego mercedesa. Okazało się, że osobowe auto pędzi 177 km/h, pomimo tego, że w tym miejscu kierowca nie powinien jechać szybciej niż 70 km/h. Jego jazda zakończyła się spotkaniem z policjantami.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.