Jechał 109 km/h w terenie zabudowanym

15 luty 2016
(0 głosów)

Zatrzymane prawo jazdy, mandat oraz 10 punktów karnych to konsekwencje jakie poniósł 29-letni kierowca BMW, który przekroczy ł dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 59 km/h. Wszystko nagrała kamera w nieoznakowanym radiowozie.

W niedzielę 14 lutego br. policjanci strzeleckiej drogówki patrolowali drogi powiatu strzelecko-drezdeneckiego z wykorzystaniem nieoznakowanego radiowozu z wideorejestratorem.

W godzinach przedpołudniowych w miejscowości Klesno, mundurowi zauważyli osobowe BMW, które z pewnością jechało znacznie szybciej niż jest to dozwolone. Policjanci dokonali pomiaru prędkości samochodu i okazało się, że wynosi ona 109 km/h. Pojazd został zatrzymany do kontroli. Kierowcą okazał się 29-letni mieszkaniec województwa zachodnio-pomorskiego, który za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym stracił prawo jazdy na 3 miesiące i dodatkowo został ukarany mandatem w kwocie 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.