Napad na bank

24 luty 2016
(0 głosów)
Autor: 

W poniedziałek, 22 lutego w Nowej Soli doszło do napadu na bank.

Do znajdującego się w centrum miasta oddziału banku, około godz. 16.00 wszedł zamaskowany mężczyzna. Miał przy sobie przedmiot przypominający broń, którym sterroryzował pracowników i zażądał wydania pieniędzy. Po otrzymaniu gotówki sprawca uciekł, prawdopodobnie rowerem, którym przyjechał. Policja niezwłocznie podjęła czynności związane z zatrzymaniem złodzieja. Do tej pory sprawca napadu nie został złapany.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.