Uderzył w dom ciężarówką

29 marzec 2017
(2 głosów)

W środę około godz. 17.20, 46-letni kierowca samochodu ciężarowego MAN uderzył budynek w Nowym Miasteczku.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Rynek, Paderewskiego i Kolejowa. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Padał deszcz a droga w tym miescu zbudowana jest z kostki brukowej, która po deszczu jest dość śliska. Sprawa trafiłazostała skierowana do Sądu.

Mieszkańcy nie zostali ewakuowani. W budynku doszło tylko do uszkodzenia elewacji.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.