Utrudnienia na S3. Ciężarówka uderzyła w wiadukt (ZDJĘCIA)

30 marzec 2017
(3 głosów)
Tomasz Malej

Na drodze S3 na wysokości miejscowości Lasocin (319 km) policja wprowadziła ruch wahadłowy, po tym jak kierowca samochodu ciężarowego uderzył w wiadukt.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.00 rano. Z relacji kierowcy wynika, że z powodu awarii w pojeździe podniosła się naczepa. Gdy kierowca wjechał pod wiadukt naczepa uderzyła w jego górną część. Poszkodowana została jedna osoba. Z auta wyciekły płyny techniczne, dlatego policja wprowadziła ruch wahadłowy. 59-letni kierowca  z Opalenicy był trzeźwy. 

Policja ustala faktyczne przyczyny zdarzenia.  

zdjęcia: Tomasz Malej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.