Śmiertelny wypadek

10 lipiec 2017
(1 głos)
Autor: 
KPP w Nowej Soli

W sobotę 8 lipca na drodze krajowej nr 3 w okolicach Nowego Miasteczka doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i motocykla. Motocyklista pomimo wysiłku służb medycznych zmarł w szpitalu. Kierowca, który spowodował wypadek odpowie teraz przed sądem.

- Kierujący Skodą 52-letni mieszkaniec Lubina najprawdopodobniej zasnął za kierownicą następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Fordem Focusem oraz jadącym za nim motocyklem. 37-letni motocyklista został z miejsca zdarzenia zabrany helikopterem do szpitala w Zielonej Górze. Pomimo udzielonej pomocy medycznej na skutek odniesionych obrażeń zmarł - mówi sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik nowosolskiej policji.

Obrażenia odniósł także kierowca Forda, który był zakleszczony w aucie. Strażacy wydobyli mężczyznę z pojazdu oraz udzielili mu pierwszej pomocy. Ze złamaną nogą i potłuczeniami trafił do szpitala.

Kierujący Skodą nie odniósł obrażeń. Stracił prawo jazdy oraz za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym odpowie przed sądem.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.