Korki na S3 na obwodnicy Gorzowa. Wybierzmy trasy alternatywne

29 lipiec 2017
(1 głos)

Od wczesnych godzin rannych na obwodnicy Gorzowa Wlkp. tworzy się korek. Ten ma już co najmniej 8 km i wiąże się z godzinnym oczekiwaniem.

Policjanci na miejscu kierują ruchem ale jego natężenie jest bardzo duże. Dlatego funkcjonariusze drogówki z Międzyrzecza kierują w Skwierzynie na "starą trójkę". Najbardziej rozsądnym zatem rozwiązaniem będzie wcześniejszy wybór tras alternatywnych.

Drodzy Kierowcy,

od wczesnych godzin rannych na krajowej S3 na obwodnicy Gorzowa tworzy się korek. Ten ma już 8 km i wiąże się z co najmniej godzinnym oczekiwaniem. Policjanci z Międzyrzecza będą zatem już w Skwierzynie kierować na "starą trójkę". Ważne, aby jadąc przez Gorzów wjeżdżać ponownie na S3 dopiero na węźle Małyszyn. Kilka patroli z Gorzowa kieruje ruchem, aby jak najszybciej udrożnić ten odcinek S3. Przekazaliśmy również informację do zarządcy drogi, aby rozważył otwarcie bramek. O to proszą kierowcy już stojący w korku. Sytuacja potęgowana jest rozpoczętym weekendem i zmianą turnusów wypoczynkowych. Prosimy także zmotoryzowanych, aby odpowiednio wcześniej decydowali się na trasy alternatywne:

  • Na w. Skwierzyna Zachód wjechać na DK 24 kierunek Kostrzyn nad Odrą, następnie wjechać na DK 22 na Gorzów Wlkp. i przejechać przez miasto, wrócić na S3 na węźle Małyszyn;
  • Na w. Skwierzyna Zachód wjechać na DK 24 kierunek Kostrzyn nad Odrą, po około kilometrze wjechać na „starą 3kę” na Gorzów Wlkp. i przejechać przez miasto, wrócić na S3 na węźle Małyszyn.
  • Wjechać do Skwierzyny, wjechać na drogę wojewódzką 159, następnie 158 na Gorzów Wlkp. i przejechać przez miasto, wrócić na S3 na węźle Małyszyn
  • Większy objazd: w. Skwierzyna Zachód wjechać na dk 24 i dk22 na Kostrzyn nad Odrą, następnie wjechać na dk 31, dk 23 na Myślibórz, tam wrócić na S3.

Szerokości !

KWP Gorzów Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.