Osobówką w ciężarówkę (ZDJĘCIA)

04 sierpień 2017
(1 głos)
Autor: 

W piątek 4 sierpnia około godziny 10.00 doszło do zdarzenie drogowego z udziałem dwóch aut osobowego i ciężarówki na zjeździe z S3 na Trasę Północną. Uwaga na utrudnienia w ruchu.

- Kierujący Volkswagenem chciał w niedozwolonym miejscu wbrew przepisom zawrócić i zderzył się z prawidłowo jadącym Mamem. Pomoc medyczna zbadała na miejscu uczestników zdarzenia. Nic poważnego im się nie stało. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Działania policji potrwają jeszcze około godziny - mówi podinsp. Małgorzata Barska rzecznik zielonogórskiej policji.

Zalecany objazd "starą trójką".

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.