Trwają poszukiwania zaginionego

24 sierpień 2017
Autor: 

Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Mieczysławem Korytek lat 84 zam. Rybaki gm. Maszewo.

Mężczyzna w dniu 21 sierpnia br. opuścił miejsce zamieszkania nikogo o wyjściu nie informując i oddalił się w nieznanym kierunku.

Może poruszać się zielonym rowerem m-ki Ukraina.

Rysopis mężczyzny: Wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, lekko przygarbiony, na lewej ręce ma tatuaż przedstawiający kobietę. W dniu wyjścia z domu ubrany był w koszulę koloru niebieskiego, czarne spodnie, czarne półbuty, na głowie miał zielony kapelusz.

Ktokolwiek widział w/w mężczyznę proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji nr tel. 997 lub 112.

KPP Krosno Odrzańskie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.