Uwaga - mogą powstać utrudnienia w ruchu

25 sierpień 2017
Autor: 
KPP Krosno Odrzańskie

W niedzielę 27 sierpnia, na trasie Krosno Odrzańskie - Łochowice- Krosno Odrzańskie, odbędzie się bieg uliczny „KROŚNIEŃSKA DZIESIĄTKA”. Mogą powstać utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę biegu.

27 sierpnia, na trasie Krosno Odrzańskie- Łochowice – Krosno Odrzańskie, już po raz czwarty odbędzie się bieg uliczny „KROŚNIEŃSKA DZIESIĄTKA”.

Bieg rozpocznie się o godz. 10:00 na Placu 11 Pułku. Tam też usytuowana będzie linia mety.

Ulice na których mogą powstać utrudnienia: Piastów, Armii Czerwonej (do skrzyżowania z ul. Newtona), Kościuszki, PCK, 1 Maja oraz w miejscowości Łochowice. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do poleceń policji i osób zabezpieczających trasę biegu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.