Utrudnienia na S3. Zderzyły się dwa samochody

28 sierpień 2017
(0 głosów)
Autor: 

W poniedziałek 28 sierpnia przed godziną 10.00 na S3 na wysokości Zielonej Góry doszło do zderzenia dwóch aut. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

Renault Megane zderzył się z Mercedesem Sprinterem. W wyniku zderzenia rannego kierowcę osobówki karetka pogotowia zabrała do szpitala. Na miejscu zdarzenia pojawiła się straż pożarna i policja. Uwaga na utrudnienia w ruchu.

fot2

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.