Policja prosi o pomoc

30 sierpień 2017

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków zdarzenia drogowego...

2 sierpnia 2017r. o godz. 20:00 na drodze K32, na trasie Zielona Góra - Krosno Odrzańskie, kierujący pojazdem Volkswagen Up! o nieustalonym numerze rejestracyjnym w wyniku nieupewnienia się co do możliwości wykonania manewru wyprzedzania rozpoczął go zmuszając tym samym kierującą pojazdem Volkswagen Passat do zjechania na pobocze w celu uniknięcia zderzenia pojazdów, czym stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Sztab Policji i Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40, tel. 68 476 23 31 lub 997.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.