Wypadek na S3

04 wrzesień 2017
(2 głosów)
Autor: 
KPP Nowa Sól

W poniedziałek 4 września około godz. 9.30 na 315 km S3 w kierunku Nowego Miasteczka doszło do wypadku z udziałem 4 aut. Ranny 22-letni mężczyzna trafił do szpitala.

- Nowosolska policja ustala przyczyny dzisiejszego wypadku. Kierujący Mercedesem, mężczyzna rocznik 1995 podróżując z psem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z samochodem ciężarowym Volvo. Dodatkowo w wypadku udział wzięły Fiat Ducato i Honda. Na miejsce niezwłocznie przyjechała policja i karetka pogotowia, która zabrała kierowcę Mercedesa do szpitala w Nowej Soli. Ranny został także pies, którym zajął się weterynarz - mówi sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik policji w Nowej Soli.

Na miejscu trwają czynności dochodzeniowe policji, uwaga na utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.