14-latek odnaleziony (FILM)

02 październik 2017
Autor: 

Policjanci, strażacy, straż rybacka, straż graniczna oraz mieszkańcy Morska poszukiwali od niedzielnego wieczoru 14-latka, który oddalił się od matki podczas grzybobrania. Działania służb były prowadzone przez całą noc. Chłopiec odnalazł się w poniedziałek rano na leśnej ścieżce. Cały i zdrowy wrócił do domu.

Początkowo kobieta poszukiwała syna na własną rękę, jednak gdy nie odniosło to rezultatu, powiadomiła o zaginięciu policję.

Chłopca szukano w lesie oraz w Morsku i okolicznych miejscowościach. Do poszukiwań wykorzystywano m.in. specjalistyczny sprzęt w postaci kamery termowizyjnej. Funkcjonariusze policji mieli do dyspozycji także wyszkolonego psa. W poniedziałkowy poranek 2 października chłopca zauważył leśniczy. Wezwana ekipa medyków zajęła się 14-latkiem. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

O szczegółach mówi asp. szt. Justyna Kulka - rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.