Zobacz jak wyglądały dziś utrudnienia na S3 (ZDJĘCIA i FILM Z DRONA)

11 grudzień 2017
(1 głos)

Dzisiaj około godz. 9.30 na Drodze Krajowej nr 3 na odcinku, który jest w tej chwili w przebudowie, na 184 km na wysokości miejscowości Stożne przewróciła się ciężarówka przewożąca drewno.

- Ze wstępnych ustaleń poczynionych przez policjantów wynika, że najprawdopodobniej wydarzyło się to w wyniku pękniętej opony - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy KMP Zielona Góra. - Taką informację potwierdza również świadek zdarzenia. Droga była zablokowana przez pewien czas. Ruch był utrudniony i tworzyły się korki.

Zobaczcie jak wygladało to z lotu ptaka:

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.