Kolejny lubuski bankomat wysadzony w powietrze (ZDJĘCIA i FILM)

12 grudzień 2017
(2 głosów)

Do kolejnego napadu na bankomat doszło dziś tuż przed godziną 3 w nocy w Czerwieńsku.

Złodzieje włamali się do budynku, w którym obecnie znajduje się pizzeria. W sieni usadowiony był bankomat PKO. Jak mówili nam mieszkańcy miasteczka, wcześniej w tym miejscy był bank, stąd bankomat w tym miejscu. Włamywacze wysadzili maszynę zabierając ze sobą wszystkie pieniądze.

Informacje o zdarzeniu policja otrzymała od przedstawicieli ochrony. Teren wokół budynku został zabezpieczony. Zabezpieczono ślady i monitoring. W tej chwili trwają poszukiwania sprawców. W zdarzeniu ucierpiała również pizzeria. Podczas wybuchu wyleciały szyby z okien. 

W ciągu kilku ostatnich tygodni do tego typu wydarzeń dochodziło już kilkukrotnie. Złodzieje zazwyczaj wybierają małe miejscowości takie jak Czerwieńsk czy Lubsko

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.