Jechał pod prąd na S3. 93-latek tłumaczył, że pomylił zjazdy (ZDJĘCIA)

27 grudzień 2017
(1 głos)
gorzowianin.com

W drugi dzień świąt, wieczorem na drodze ekspresowej S3 doszło do wypadku, który spowodował 93-letni kierowca toyoty. Mężczyzna wjechał pod prąd na węźle w Sulechowie.

- 93-latek wjechał na rondo, następnie zjechał pod prąd na S3 kierunek Świebodzin - Zielona Góra a nastepnie pod prąd jechał w kierunku Świebodzina - informuje podins. Małgorzata Barska, KMP Zielona Góra. - Na wysokości miejscowości Kalsk doprowadził do zderzenia z audi Q7, którym podróżowała matka z dzieckiem. Na to wszystko najechały dwa inne samochody, które zaczęły gwałtownie hamować - renault i volkswagen golf. W tym drugim również podróżowała matka z dzieckiem.

Do szpitala zostały zabrane cztery osoby - matka z dzieckiem z audi oraz matka z dzieckiem z volkswagena. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Ponadto policjanci zatrzymali 93-latkowi prawo jazdy oraz zlecili urzędowi wydającemu prawo jazdy badania, które mają wykazać czy mężczyzna jest zdolny do kierowania pojazdami.

Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna był bardzo zdenerwowany i tłumaczył, że po prostu pomylił zjazdy.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.