Śmiertelny wypadek na "starej trójce". Nie żyje 21-latek

21 luty 2018
(3 głosów)

Prokurator Rejonowy w Świebodzinie poinformował o wypadku drogowym do którego doszło 19.02.2018 r. na drodze łączącej Świebodzin z Sulechowem (stara droga krajowa nr 3).

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w nieustalonym dokładnie czasie, w nocy z niedzieli na poniedziałek pojazd marki Mercedes jadąc z kierunku Sulechowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze i następnie uderzył w drzewo. Samochód po uderzeniu rozpadł się na dwie części.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pojazdem podróżowały dwie osoby. W pobliżu rozbitego samochodu ujawniono zwłoki 21-letniego mieszkańca powiatu świebodzińskiego. Jadąca z nim 21-letnia kobieta została zauważona po godzinie 5 rano w przydrożnym rowie przez przejeżdżających drogą kierowców, którzy telefonicznie powiadomili o zdarzeniu świebodzińską policję. Przybyli na miejsce policjanci udzielili kobiecie niezbędnej pomocy jeszcze przed przyjazdem lekarza, następnie przewieziona została do pobliskiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pod kierunkiem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca wypadku. Zwłoki 21-letniego mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji. Zabezpieczono również rozbity pojazd do dalszych szczegółowych oględzin. Kobieta ma zostać przesłuchana po wyrażeniu zgody przez lekarza.

O ewentualnych kolejnych ustaleniach w sprawie będziemy informowali w odrębnych komunikatach

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.