Nos Gokiego w akcji

28 luty 2018

Wspólne działania funkcjonariuszy Straży Granicznej z Placówki SG w Zielonej Górze-Babimoście oraz funkcjonariuszy z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową z KMP w Zielonej Górze doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.

26 lutego 2018 r. funkcjonariusze w ramach realizowanych czynności dokonali przeszukania jednego z mieszkań znajdujących się w Zielonej Górze. W wyniku przeprowadzonych czynności pies służbowy SG Goki wskazał miejsce ukrycia środków odurzających w postaci 90 gram marihuany, 63 gram amfetaminy oraz 32 tabletek extazy. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczono także wagi elektroniczne i telefony komórkowe. Zatrzymany 34-latek już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe, usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i usiłowania wprowadzenia ich do obrotu. Za te przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. W stosunku do mężczyzny Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze podjął decyzję o zastosowaniu dozoru policyjnego. Sprawa jest rozwojowa, a dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Policji.

Źródło: kpt. SG Rafał Potocki Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.