Intensywne opady śniegu sparaliżowały drogę S3

16 marzec 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja

W związku z intensywnymi opadami śniegu na wielu drogach w naszym regionie występują spore utrudnienia. Doszło do wielu kolizji i wypadków. Kierowcy noga z gazu!

Jak informują nas czytelnicy droga S3 na wysokości Nowego Miasteczka jest zablokowana. Korek sięga aż do granicy z województwem Dolnośląskim i dalej w kierunku Polkowic - tam kierowcy oczekują na pługopiaskarki które udrożnią trasę. Wszystko przez intensywne opady śniegu jakie przeszły przez nasz rejon. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.