Policja prosi o pomoc

19 marzec 2018

Gorzowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 1 marca 2018 roku w Deszcznie przy ul. Lubuskiej.

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego KMP w Gorzowie Wlkp. prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 1 marca 2018 roku o godz. 19:05 w Deszcznie. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Lubuskiej, gdzie kierujący samochodem osobowym mercedes jadąc z kierunku centrum Deszczna w kierunku Gorzowa Wlkp. na wysokości posesji nr 3 potrącił osobę pieszą.

Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami zdarzenia drogowego o kontakt w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., przy ul. Wyszyńskiego 122, telefonicznie pod nr 95 738 20 78 i 997.

Źródło: KWP Gorzów Wlkp

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.