Zderzenie dwóch samochodów osobowych na trasie S3 (ZDJĘCIA)

01 kwiecień 2018
(5 głosów)

W niedziele, 1 kwietnia, chwilę po godzinie 18:30, Dyżurny Operacyjny Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na trasie S3 w kierunku Nowej Soli. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane 3 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z "Raculi" w Zielonej Górze.

Do zdarzenia doszło na wysokości przejścia dla zwierząt na remontowanym odcinku trasy S3. Zderzyły się dwa pojazdy Toyota Corolla oraz Opel Astra. Jak podaje oficer operacyjny MSK - w zdarzeniu brała udział kobieta w ciąży, została ona przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania. Na czas działań trasa była zablokowana, aktualnie wprowadzony został ruch wahadłowy.

Przyczyny tego feralnego zderzenia będzie ustalać policja.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.