Recydywista znęcał się psychicznie nad dziećmi. Znieważał i groził pozbawieniem życia

09 kwiecień 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Znęcał się psychicznie nad dziećmi. Znieważał i groził pozbawieniem życia Pixabay

63-letni mężczyzna przez dwa miesiące znęcał się psychicznie nad dziećmi, wszczynając pod wpływem alkoholu awantury domowe. Małoletnim groził nawet pozbawieniem życia. Oskarżony działał w warunkach recydywy. Stanie przed sądem.

- Prokurator Rejonowy w Świebodzinie skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 63-letniemu mężczyźnie, który w okresie od 22 grudnia 2017 r. do 23 lutego 2018 r. znęcał się nad dziećmi. W trakcie awantur znieważał je obelżywymi słowami i groził pozbawieniem życia, co wzbudzało w pokrzywdzonych uzasadnioną obawę ich spełnienia - informuje Alicja Płotała z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Oskarżony działał w warunkach recydywy czyli powrotu do przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 7 i pół roku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.