Policjanci z Międzyrzecza poszukują zaginionego Sławomira Rożej

20 kwiecień 2018
Autor:  Redakcja
Policjanci z Międzyrzecza poszukują zaginionego Sławomira Rożej

Policjanci z Międzyrzecza poszukują zaginionego 53-letniego Sławomira Rożej. Zaginięcie zgłosiła zaniepokojona rodzina.

Mężczyzna mieszkał na terenie gminy Międzyrzecz, natomiast pracował w markecie w Międzyrzeczu.

Poszukiwany mężczyzna ma 53 lata, 170 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała. Mężczyzna ma charakterystyczne długie, czarne i kręcone włosy.

Ostatni raz widziany był w czwartek, 12 kwietnia, w rejonie marketu Tesco w Międzyrzeczu. Był ubrany w granatową kurtkę z kapturem, czarne spodnie i jasno beżowe buty. Miał ze sobą granatowy plecak. Poruszał się czarnym rowerem z napisem „Akcent” z dwiema torbami z tyłu.

- Prosimy wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca przebywania zaginionego, o kontakt pod numerami telefonów 95 742 60 11/12 lub 997 - mówi asp. Justyna Łętowska z międzyrzeckiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.