Policja prosi o pomoc

02 maj 2018
(2 głosów)
Policja prosi o pomoc Redakcja

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków kolizji drogowej z dnia 23 kwietnia 2018 roku między godz. 09:30 a 10:45 w Zielonej Górze na ulicy II Armii 40 na parkingu koło Poczty Polskiej. Nieznany kierujący, nie zachowując należytej ostrożności, najechał na zaparkowany samochód marki Toyota Yaris powodując uszkodzenie lewej tylnej strony zderzaka.

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 - nr telefonu kontaktowego 68 476-24-10, 476-22-94 lub 997.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.