Pożar dachu w budynku wielorodzinnym w Sulęcinie (ZDJĘCIA)

04 maj 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Pożar dachu w budynku wielorodzinnym w Sulęcinie KP PSP Sulęcin

Do zdarzenia doszło w czwartek, 3 maja. Około godziny 8:44 do dyżurnego operacyjnego Powiatowego Stanowiska Kierowania w Sulęcinie wpłynęło zgłoszenie o pożarze dachu w domu wielorodzinnym przy alei Ostrowskiej. Ogień był już mocno rozwinięty i strawił większą część pokrycia dachowego.

Na miejsce wskazane przez osobę zgłaszającą natychmiast wysłano zastępy z Sulęcina oraz pobliskich ochotników z Lubniewic, Trzemeszna i Trzebowa. Słup dymu widoczny był z dużej odległości. Strażacy po dotarciu na miejsce zastali rozwinięty pożar dachu, a ogień rozprzestrzeniał się już do pomieszczeń wewnątrz budynku.

Z uwagi na duże zadymienie ratownicy musieli pracować w aparatach powietrznych. Swoje działania prowadzili również przy pomocy podnośnika hydraulicznego.

Gdy sytuacja pożarowa była już opanowana strażacy przystąpili do niezbędnej rozbiórki. Wszystkie spalone przedmioty musiały zostać dokładnie przelane, a wypalony dach odpowiednio zabezpieczony. Działania ratowników trwały przez kilka godzin. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.