Pożar drewnianej wiaty w Wyszanowie (ZDJĘCIA)

04 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar drewnianej wiaty w Wyszanowie KP PSP Międrzyrzecz

Do zdarzenia doszło w piątek, 4 maja. Nad ranem do dyżurnego operacyjnego Powiatowego Stanowiska Kierowania w Międzyrzeczu wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty w miejscowości Wyszanowo. Pożar w chwili zgłoszenia był już mocno rozwinięty. Istniało realne zagrożenie, że ogień rozprzestrzeni się w kierunku przyłączonego budynku gospodarczego.

Na miejsce wysłano strażackie zastępy z Międzyrzecza oraz pobliskich ochotników. Ratownicy za wszelką cenę starali się obronić przyłączony do wiaty budynek gospodarczy, a jednocześnie sprawnie prowadzić działania gaśnicze w natarciu.

Pomimo dużego wysiłku strażaków większość sprzętu i wyposażenia składowanego pod wiatą spłonęła lub nie nadaje się już do użytku. Pod koniec działań wszystkie nadpalone przedmioty zostały jeszcze dokładnie przelane.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.