Duńczyk kierujący Porsche stracił prawo jazdy. Jechał za szybko o 66 km/h

04 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Duńczyk kierujący Porsche stracił prawo jazdy. Jechał za szybko o 66 km/h KWP Gorzów Wlkp.

Policjanci słubickiej drogówki zatrzymali w czwartek, 3 maja, do kontroli drogowej pojazd marki Porsche, którego kierujący przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 66 km/h. Mundurowi zatrzymali 54-letniemu obywatelowi Danii prawo jazdy.

Wszystko wydarzyło się około godziny 10:55 w Kunowicach. To tam policjanci patrolujący drogę zauważyli osobowe auto jadące z dużą prędkością. Kierujący samochodem marki Porsche pomimo wjazdu w wyraźnie oznakowany obszar zabudowany nie zwolnił. Urządzenie pomiarowe wykazało, że mężczyzna miał na liczniku 116 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci zatrzymali auto na duńskich tablicach rejestracyjnych do kontroli. Kierującym okazał się 54-letni obywatel Danii. - Za popełnione wykroczenie 54-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Ponadto w myśl obowiązujących przepisów, regulujących poruszanie się po drogach, policjanci zatrzymali mężczyźnie duńskie prawo jazdy - mówi sierż. szt. Ewa Murmyło ze słubickiej policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.