Śmiertelny wypadek w Cybince. Zderzyły się 2 pojazdy. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

05 maj 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Śmiertelny wypadek w Cybince. Zderzyły się 2 pojazdy. W akcji śmigłowiec LPR OSP Cybinka

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 5 maja, o godzinie 15:45. W Cybince na remontowanym odcinku Drogi Krajowej nr 29 w stojący na czerwonym świetle samochód osobowy najechała inna osobówka. Nie żyje jedna osoba, a trzy zostały ranne. Droga była zablokowana.

- W miejscu, w którym wprowadzony jest ruch wahadłowy, w stojący na czerwonym świetle samochód marki Opel Insignia najechała kierująca Fiatem Punto - relacjonują ochotnicy z Cybinki. Uderzenie było dość silne. Oba pojazdy zostały mocno rozbite. Na drogę wyleciało wiele części, a z samochodów wypłynęły płyny eksploatacyjne.

Pierwsze na miejsce zdarzenia dotarły 2 zastępy straży pożarnej z OSP w Cybince oraz miejscowy Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy wspólnie z ratownikami po szybkim zabezpieczeniu miejsca zdarzenia od razu przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim poszkodowanym. W międzyczasie do Cybinki przybyli strażacy ze Słubic, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wyniku doznanych obrażeń, jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Z kolei trójka pozostałych uczestników wypadku została przetransportowana do placówek leczniczych w Słubicach oraz Krośnie Odrzańskim.

Po zakończeniu akcji ratowniczej czynności na miejscu zdarzenia rozpoczęła Grupa Dochodzeniowo-Śledcza pod nadzorem Prokuratora. Po zakończeniu pracy policjantów rozbite pojazdy zabrano z jezdni, a droga została całkowicie odblokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.