Koryta: Pożar samochodu osobowego. Pojazd doszczętnie spłonął (ZDJĘCIA)

06 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar samochodu osobowego. Pojazd doszczętnie spłonął OSP Gozdnica, KP PSP Sulęcin

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 6 maja, nad ranem. O godzinie 5:15 do dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania w Sulęcinie wpłynęło zgłoszenie, że na parkingu przy Drodze Krajowej nr 92 w pobliżu miejscowości Koryta (gmina Torzym) płonie samochód osobowy.

Dyżurny operacyjny zadysponował do pożaru 4 zastępy straży pożarnej - strażaków z Sulęcina oraz ochotników z Koryt i Torzymia. Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się pobliscy ratownicy z jednostek OSP. Mimo szybkiej reakcji, pojazd był już cały w ogniu.

Strażacy, którzy znajdowali się najbliżej płonącego samochodu pracowali w aparatach powietrznych. Pożar ugaszono przy pomocy jednego prądu piany gaśniczej. Osobówka spłonęła doszczętnie i nie nadaje się już do dalszej jazdy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.