Pożar w piwnicy budynku mieszkalnego w Zielonej Górze. W akcji 3 zastępy straży pożarnej (ZDJĘCIA)

06 maj 2018
(3 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar w piwnicy budynku mieszkalnego w Zielonej Górze. W akcji 3 zastępy straży pożarnej

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego operacyjnego Miejskiego Stanowiska Kierowania w Zielonej Górze w niedzielę, 6 maja, przed godziną 17:00. Z piwnicy budynku mieszkalnego przy alei Juliusza Słowackiego wydobywał się śmierdzący dym, który zaniepokoił osobę zgłaszającą.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, w tym drabinę mechaniczną. Tuż po dojeździe pierwszych zastępów rozwinięta została linia gaśnicza, a strażacy w aparatach powietrznych udali się do zadymionej piwnicy. Wkrótce na al. Słowackiego przybył kolejny samochód gaśniczy, z którego rozwinięto tzw. linię szybkiego natarcia.

Dwa skuteczne prądy wody szybko ugasiły pożar. Następnie strażacy musieli już tylko dokładnie oddymić cały budynek przy pomocy wentylatora.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.