Pożar samochodu osobowego na S3. Utrudnienia na trasie Świebodzin-Międzyrzecz

06 maj 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Pożar samochodu osobowego na S3. Utrudnienia na trasie Świebodzin-Międzyrzecz

Do pożaru doszło w niedzielę, 6 maja, około godziny 22:00 na drodze ekspresowej S3. Płonął samochód osobowy na pasie awaryjnym. Na trasie Świebodzin-Międzyrzecz, tuż za węzłem Jordanowo występują utrudnienia w ruchu - droga jest zablokowana.

Pożar bardzo szybko rozprzestrzeniał się po całym samochodzie. Słup czarnego dymu można było dostrzec z większej odległości. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej.

Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest zablokowana.

Godzina 23:00 - Droga została częściowo odblokowana. Ruch odbywa się jednym pasem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.