Śmiertelny wypadek w Lubogoszczy. Droga jest zablokowana

07 maj 2018
(16 głosów)
Autor:  Redakcja
Śmiertelny wypadek w Lubogoszczy. Droga zablokowana

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 7 maja, około godziny 20:00. Na trasie Lubiatów-Lubogoszcz (gmina Sława) zderzyły się dwa pojazdy. Trzy osoby nie żyją, a dwie zostały ciężko ranne. Droga była zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Hondą Civic zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z Oplem Zefira. Uderzenie było bardzo silne. Oba pojazdy zostały mocno zniszczone. Na jezdnię wyleciało wiele części.

Do wypadku zadysponowano służby ratownicze. Pomimo końca dyżuru wysłano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górze. Pierwsi ratownicy byli na miejscu zaledwie kilka minut od zgłoszenia.

Niestety, mimo wielkiego wysiłku ratowników medycznych i lekarzy 3 młode osoby nie żyją. Ponadto dwie osoby zostały ciężko ranne. Jedna z nich była reanimowana. Poszkodowani trafili do szpitali w Nowej Soli i Zielonej Górze.

Na miejscu tragedii obecny jest już prokurator. Policjanci pod jego nadzorem muszą ustalić wszystkie przyczyny tego wypadku. Miejsce zdarzenia do końca czynności zabezpieczać będą strażacy.

Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Godzina 6:00 - Czynności na miejscu zdarzenia zostały już zakończone. Droga jest odblokowana. | FOTORELACJA |

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.