Trzech mężczyzn pobiło dwóch braci w mieszkaniu

08 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Trzech mężczyzn pobiło dwóch braci w mieszkaniu KPP Słubice

Trzech młodych mężczyzn pobiło dwóch braci w domu ulokowanym na terenie powiatu słubickiego. Prokurator zastosował wobec napastników środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Do zdarzenia doszło 03-04 maja w jednym z mieszkań w powiecie słubickim. Mężczyźni w wieku 21, 23 i 33 lat weszli do lokalu, a następnie uderzyli jednego z braci w twarz. Chwilę później przyprowadzili drugiego. Napastnicy bili ich pięściami po całym ciele, kazali klęczeć oraz zmuszali do określonego zachowania.

Po pobiciu sprawcy natychmiast opuścili lokal i oddalili się w nieznanym kierunku. Poszkodowani bracia w wieku 43 i 45 lat doznali średnich obrażeń ciała. W sobotę, 5 maja, Prokurator zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.