Zaginął 18-letni Jakub Bocheński. Nowosolska policja prosi o pomoc

11 maj 2018
(3 głosów)

Nowosolska Policja poszukuje 18-letniego Jakuba Bocheńskiego, który w czwartek, 10 maja wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna miał być ubrany w bluzę z kapturem, podkoszulek koloru czarnego z motywem Kaczora Donalda, spodnie jeansowe typu bojówki, obuwie sportowe, plecak. 

JAKUB BOCHEŃSKI:
wiek: 18 lat
wzrost: 180 cm
waga: 85 kg
włosy: ciemne, zaczesane na bok
kolor oczu: niebieskie

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania Jakuba Bocheńskiego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowej Soli (tel. 68 4763111) lub dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub 997.

18-latek został odnaleziony! Więcej informacji w artykule: "Zaginiony 18-latek odnaleziony. Wszystko dzięki czujnemu mieszkańcowi Nowej Soli".

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.