Zaginiony 18-latek odnaleziony. Wszystko dzięki czujnemu mieszkańcowi Nowej Soli

13 maj 2018
(2 głosów)
Autor:  Redakcja
Zaginiony 18-latek odnaleziony. Wszystko dzięki czujnemu mieszkańcowi Nowej Soli KWP Gorzów Wlkp.

Odnaleziono 18-latka, który w czwartek, 10 maja wyszedł z domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. W jego namierzeniu pomógł mieszkaniec Nowej Soli, który widząc zaginionego mężczyznę jadącego autobusem, poinformował o tym nowosolskich policjantów. Dzięki jego zaangażowaniu funkcjonariusze dotarli do 18-latka i przekazali go pod opiekę rodziny.

Nastolatek wyszedł z mieszkania i nie utrzymywał kontaktu rodziną, która zaniepokojona o jego dalszy los zgłosiła zaginięcie na policję. - Mundurowi podjęli szereg czynności zmierzających do odnalezienia mężczyzny, w tym także przekazali informację o prowadzonych poszukiwaniach do środków masowego przekazu oraz za pomocą portali społecznościowych - mówi st. sierż. Mateusz Sławek z Lubuskiej Policji.

Informacja o zaginięciu 18-latka dotarła do wielu osób. W tej sprawie pomocny okazał się jeden z mieszkańców Nowej Soli, który w sobotę, 12 maja, zauważył zaginionego nastolatka w autobusie, którym także podróżował. Mężczyzna skontakował się z dyżurnym nowosolskiej policji i na bieżąco informował o miejscu, w którym się znajdował.

Dzięki czujnemu mieszkańcowi, gdy 18-latek opuścił autobus, został cały i zdrowy odnaleziony przez policjantów na jednej z ulic Nowej Soli. - Mundurowi są bardzo wdzięczni mieszkańcowi, którego zaangażowanie było niezwykle pomocne w odnalezieniu zaginionego mężczyzny - dodaje st. sierż. Sławek

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.