Wypadek na S3 pod Nową Solą. Zderzyły się dwa pojazdy (ZDJĘCIA)

13 maj 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Wypadek na S3 pod Nową Solą. Zderzyły się dwa pojazdy fot. Dawid Kwiatkowski

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 13 maja, około godziny 16:00. Na trasie S3 na wysokości miejscowości Zakęcie zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne. Na trasie występują utrudnienia w ruchu.

Pojazdy po zderzeniu wylądowały w przydrożnym rowie. Oba zostały dość mocno zniszczone. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Występują utrudnienia w ruchu. Na trasie stworzyły się korki. Pracownicy GDDKiA informują, że utrudnienia mogą potrwać do 19:30.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.