Świebodzińska policja poszukuje zaginionej 39-letniej Róży Genderki

14 maj 2018
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Świebodzińska policja poszukuje zaginionej 39-letniej Róży Genderek KPP Świebodzin

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie prowadzą poszukiwania za osobą zaginioną - Genderka Róża. Kobieta w sobotę, 12 maja, około godziny 13:00 opuściła miejsce zamieszkania i nie wróciła. Policjanci proszą, aby każda osoba posiadająca informacje o miejscu pobytu zaginionej skontakowała się z nimi pod numerem telefonu 68 47 636 11/12.

Zaginiona ostatni raz widziana była w Świebodzinie, w okolicach centrum około godziny 23:00.

Rysopis zaginionej:

  • Wzrost - 65 cm,
  • Waga - około 65 kg,
  • Włosy - kolor ciemny/do ramion,
  • Wiek - 39 lat.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.